Doprava tovaru

DOPRAVA TOVARU A DODACIE PODMIENKY

Po obdržaní objednávky od kupujúceho, zašle predávajúci obratom kupujúcemu informáciu o prijatí objednávky e-mailom. V prípade, ak je tovar skladom, tak ho predávajúci expeduje, odovzdá dopravcovi na doručenie, na druhý kalendárny pracovný deň po obdržaní objednávky. V prípade, že objednaný tovar nie je skladom, alebo ho predávajúci neodovzdá dopravcovi na doručenie do troch pracovných dní od obdržania objednávky, oznámi toto predávajúci kupujúcemu a zároveň ho bude informovať o predbežnom termíne dodania.

Objednávky prijaté v pracovný deň do 14-tej hodiny, budú spracované a odoslané v ten istý pracovný deň. V prípade dopravy kuriérom objednaný tovar doručí kuriér GEIS SK nasledujúci pracovný deň priamo k Vám - doručenie do 24 až 48 hodín - Celá SR. Pred doručením kupujúceho prepravná spoločnosť bude informovať o čase doručenia

Pri objednávke tovaru v hodnote nad 49€ s DPH má nárok kupujúci na dopravné zdarma, v inom prípade sa cena za doručenie bude účtovať podľa cenníka dopravcu, ktorého si kupujúci zvolí pri objednávke tovaru.

Dopravu tovaru si vyberie kupujúci pri objednaní tovaru, ktorú zabezpečuje kuriérska spoločnosť GEIS SK za jednotnú cenu 3.90€ ao v prípade ak je hodnota objednávky do 49€. Telefonické informácie prepravnej spoločnosti je 18181.

V prípade ak nebude zásielka doručená kupujúcemu a bola riadne objednaná a potvrdená cez obchod na stránke www.123-olej.sk, je potrebné aby kupujúci túto skutočnosť oznámil predávajúcemu v čo najkratšom čase.

Motorové oleje a filtre - 123-olej © 2019