CASTROL EDGE TITANIUM FST 5W-30 LL 1L

  • 11,36€
  • 9,47€ bez DPH
  • Výrobca: CASTROL
  • Kód produktu: 5746
  • Dostupnosť: Skladom

CASTROL EDGE TITANIUM FST™ 5W-30 LL Staršie označenie a balenie - CASTROL EDGE 5W-30 - ukončená výroba Motorový olej CASTROL EDGE FST TITANIUM 5W-30 LL je syntetickým motorovým olejm vyrobeným špeciálne pre špičkové motory zo skupiny VW, pre zážihové a vznetové motory. Nová formulácia Castrol Edge 5W-30 LL bola navrhnutá a predstavená v roku 2014 v štandarde VW 504 00/507 00. Olej má okrem i..

Štítky: CASTROL EDGE TITANIUM FST 5W-30 LL 1L, Motorový olej Castrol

CASTROL EDGE TITANIUM FST™ 5W-30 LL

Staršie označenie a balenie - CASTROL EDGE 5W-30 - ukončená výroba

Motorový olej CASTROL EDGE FST TITANIUM 5W-30 LL je syntetickým motorovým olejm vyrobeným špeciálne pre špičkové motory zo skupiny VW, pre zážihové a vznetové motory. Nová formulácia Castrol Edge 5W-30 LL bola navrhnutá a predstavená v roku 2014 v štandarde VW 504 00/507 00. Olej má okrem iného umožniť zníženie spotreby paliva o 2 percentá, (na skúšobnom motore EA888). Olej prešiel prísnymi testami a kontrolou stupňa kalov, usadenín v high FSI a TDI motoroch, pre long life a testoch pre životnosť DPF filtrov. Tieto testy boli vykonané okrem iného, aj na nových EA888 motoroch (1,8 TSI) a aktualizovanom rozsahu motorov pre Audi z ťažkých úžitkových motorov - 3,0 TDI bi-turbo, 4.0 TFSI a 5.2 FSI V10. CASTROL EDGE FST TITANIUM 5W-30 LL taktiež spĺňa požiadavky najnovšej verzie ACEA C3, Mercedes-Benz 229.31 / 229.51, naftové motory s filtrami DPF, ďalej pre naftové motory japonskej a kórejskej výroby, pre motory vybavené filtrami pevných častíc. Olej je určený pre výmenné intervaly oleja: fixné a variabilné - rozšírené, Porsche C30 a naftové motory VW Group, ktoré sú vybavený filtrom pevných častíc DPF.


Špecifikácie a schválenia motorového oleja CASTROL EDGE TITANIUM FST™ 5W-30 LL

Motorový olej CASTROL EDGE TITANIUM FST 5W-30 LL - Viskozita SAE - 5W-30

ACEA C3 - je štandardný motorový olej, stredný obsah fosforu, síry a kovov. Vhodný pre všetky benzínové ako aj naftové motory s filtrom pevných častíc DPF.

Použitie Castrol Edge 5W-30 LL vo vozidlách - Ďalšie specifikácie výrobcov automobilov.

Použitie motorového oleja CASTROL EDGE TITANIUM FST 5W-30

 

 

 

 

 

 

 

 


Nové označenie CASTROL EDGE TITANIUM FST™ 5W-30 LL

Motorový olej CASTROL EDGE TITANIUM FST 5W-30 LL pod novým označením a v novom balení, kde jeho najdôležitejším ochranným prvkom, ktorý zaručuje pravosť balenia nových olejov Castrol je hologram priamo na etikete oleja, gravírovanie na viečku a biela potlač, ktorá zaručuje neporušenosť balenia. Podrobné info nájdete aj v prehladnej tabuľke v poradni na našej stránke - nové balenia Castrol.

hologram CASTROL EDGE FST 5W-30  CASTROL EDGE FST 5W-30

Staršie označenie a balenie

CASTROL EDGE FST 5W-30

CASTROL EDGE 5W-30

Ďalšie produkty značky CASTROL


Balenie motorových olejov
Nové označenie a balenie CASTROL EDGE TITANIUM FST 5W-30 LL, Staršie označenia a balenia - CASTROL EDGE FST 5W-30, CASTROL EDGE 5W-30
Výrobca motorového oleja
Motorový olej Castrol Motorový olej CASTROL EDGE TITANIUM FST 5W-30 LL vyrába spoločnosť Castrol s celosvetovou pôsobnosťou, Vyvíja motorové oleje a mazivá pre obrovské spektrum použitia - od automobilových a motocyklových olejov, ktoré používajú milióny ľudí k vylepšeniu a ochrane ich motora, až po špeciálne priemyselné mazivá, ktoré vyvíjajú pre lode a námorný priemysel. Motorový olej Castrol sú špeciálne navrhnuté tak, aby zabraňoval usadzovaniu škodlivých motorových kalov, obmedzoval olejové usadeniny a poskytoval každodennú ochranu motora v automobile. Oleje Castrol EDGE sú najsilnejším a najpokrokovejším olejom vôbec a oleje Castrol Magnatec obsahujú inteligentné molekuly, ktoré sa zachytí a spojí s najviac opotrebovynými časťami motora. Všetky produkty ako aj motorové oleje sa skúšajú za tých najextrémnejších podmienok, či už v laboratóriu alebo v závodoch drsného sveta motor športu, ktorého je tento výrobca neoddeliteľnou súčasťou už viac ako 80 rokov. K motorovému oleju si u nás nezabudnite zakúpiť aj olejový filter a všetko potrebné k pravielnej sarvisnej prehliadke, za skutočne bezkonkurenčnú cenu. Kompletnú ponuku filtrov s jednoduchým výberom podľa typu automobilu nájdete v kategórii AUTO FILTRE

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
qq
Brand4
Brand
Brand2
xx
Brand6
Brand7
Brand5
ww
Brand3
Brand1
bosch