ZNAČKY FILTROV

ZNAČKY FILTROV

AUTO FILTRE - MANN, BOSCH, FILTRON


Vhodný filter vyhľadajte v tomto module podľa výrobcu a typu automobilu v kategórii AUTO FILTRE

 filter


Značky filtrov - filtre Mann

Mann filter je na trhu od 70-tych rokov minulého storočia. Je obchodnou značkou spoločnosti Mann + Hummel, od prvopočiatku výroby dosahuje vynikajúce výsledky v oblasti kvality. Inovácia, servis a špičková kvalita robia z výrobcu MANN + HUMMEL významného partnera a dodávateľa originálneho príslušenstva pre veľkých výrobcov automobilov, strojov a zariadení. Spoločnosť je dominantným výrobcom systémov filtrácie vzduchu, zariadení a filtrov filtrácie kvapalín, kabínových filtrov, radom výrobkov slúžiacich k znižovaniu emisií motorov a množstvom ďalších filtračných médií a zariadení pre automobilový priemysel, servis a opravy vozidiel. Mann filter je zárukou špičkovej kvality.


Značky filtrov - filtre Bosch

Bosch sa už viac než 100 rokov venuje automobilovému trhu a to hlavne servisu a náhradných dielov. Množstvo výrobcov automobilov využíva značku Bosch pri prvovýrobe automobilov, náhradné diely sú dodávané aj do sietí autoservisov. Filtre sú časťou vyrábaného sortimentu a sú to produkty tej najvyššej kvality. Na všetko čo je potrebné v automobile filtrovať, má Bosch ten správny a spoľahlivý filter. Filtre sú overované v prvovýbave, a zaručujú vo všetkých parametroch dokonalú funkčnosť a bezpečnosť. Zaručujú optimálnu ochranu motora, vyšší výkon a nižšiu spotrebu, sú spoľahlivé a spĺňajú všetky potreby palivových systémov. Filtre sú schopné zachytiť nečistoty menšie ako 0,006 mm, vyrábané ako štandardné ale aj s aktívnym uhlím spoľahlivo ochráni vaše zdravie, zachytí totiž všetky nečistoty, peľ, prach a tiež baktérie ktoré prúdia systémom ventilácie auta.


Značky filtrov - Filtre Filtron

WIX - FILTRON je výrobcom a distribútorom filtrov, od roku 1982 sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných filtrov pre automobily, motorové stroje a zariadenia. Stála investícia do automatizácie výrobného procesu, nové technologické riešenia a výrobné linky, zlepšujúce sa pracovné postupy zaisťujú jedinečnú a vysokú kvalitu týchto vyrábaných filtrov. Filtron vlastní najmodernejší závod v európe, kde vykonávajú aj podrobné kontroly používaných surovín a detailov hotových výrobkov. V ponuke nájdete viac ako 2300 typov filtrov v kvalite zodpovedajúcej prvovýrobe automobilov. Filtre tejto značky sú vyrábané podľa štandardov výrobcov automobilov a sú dodávané aj pre trhy s náhradnými dielmi. Spoločnosť je v úzkej spolupráci s firmou WIX Filtration Corp, ktorá je najväčším výrobcom filtrov v amerike.


qq
Brand4
Brand
Brand2
xx
Brand6
Brand7
Brand5
ww
Brand3
Brand1
bosch