DYNAMAX

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
DYNAMAX DIESEL BACTERICIDE 150ml
Dostupnosť: vypredané
  |  
aditíva


DYNAMAX DIESEL BACTERICIDE 150ml DYNAMAX ODSTRAŇOVAČ BAKTÉRIÍ V NAFTE 150 ML *  Dezinfikuje kompletný dieselový systém / skladovacie nádrže *  Zabraňuje tvorbe baktérií, hubám a plesniam      Vhodný na použitie vo všetkých dieselových agregátoch a skladovacích nádržiach. Vysoko výkonný koncentrát so širokým spektrom účinku na ničenie a prevenciu voči baktériám, hubám a plesniam v zariadeniach s dlhšou dobou mimo prevádzky. Ďalšie produkty značky DYNAMAX ..
5,50€
Cena bez DPH: 4,58€
DYNAMAX DIESEL SYSTEM CLEAN & PROTECT 300ml
Dostupnosť: vypredané
  |  
aditíva


DYNAMAX DIESEL SYSTEM CLEAN & PROTECT Diesel system clean & protect v 300ml balení. Čistič a ochrana dieselového systému je vysokovýkonný čistič pre dieselové motory. Vhodné pre common rail technológiu aj vstrekovanie čerpadlom. Eliminuje znečistenie spôsobené prevádzkou v celom palivovom systéme. Odstraňuje živicový povlak a uvoľňuje zalepené vstrekovacie otvory a čerpadlá. Zaisťuje dlhodobé mazanie vstrekovacieho čerpadla a všetkých pohyblivých častí. Optimalizuje spotrebu paliva. Vlastnosti a použitie DYNAMAX DIESEL SYSTEM CLEAN & PROTECT Pridajte priamo do pa..
14,90€ 9,90€
Cena bez DPH: 8,25€
DYNAMAX DIESEL WINTER CARE 500ml
Dostupnosť: vypredané
  |  
aditíva


DYNAMAX DIESEL WINTER CARE 500ml DYNAMAX ZIMNÁ STAROSTLIVOSŤ O NAFTU 1:1000 ü  Zlepšené prietokové a mazacie vlastnosti ü  Prevencia voči parafínovým krištáľom až do -28°C      Zaisťuje zlepšenie prietokových vlastností motorovej nafty. Je vhodný pre použitie vo všetkých dieselových agregátoch s alebo bez DPF. Účinne zabraňuje tvorbe parafínových krištáľov, chráni a premazáva celý palivový systém až do teploty -28°C (v závislosti od kvality paliva). Zabraňuje korózií. Balenie obsahuje dávkovač. Ďalšie produkty značky DYNAMAX ..
8,40€
Cena bez DPH: 7,00€
DYNAMAX DIESEL WINTER CARE SHOT 150ml
Dostupnosť: vypredané
  |  
aditíva


DYNAMAX DIESEL WINTER CARE 150ml DYNAMAX ZIMNÁ STAROSTLIVOSŤ O NAFTU 1:1000 ü  Zlepšené prietokové a mazacie vlastnosti ü  Prevencia voči parafínovým krištáľom až do -28°C      Zaisťuje zlepšenie prietokových vlastností motorovej nafty. Je vhodný pre použitie vo všetkých dieselových agregátoch s alebo bez DPF. Účinne zabraňuje tvorbe parafínových krištáľov, chráni a premazáva celý palivový systém až do teploty -28°C (v závislosti od kvality paliva). Zabraňuje korózií. Balenie obsahuje dávkovač. Ďalšie produkty značky DYNAMAX ..
3,60€
Cena bez DPH: 3,00€
DYNAMAX DPF CLEANER 300ml
Dostupnosť: vypredané
  |  
aditíva


DYNAMAX DPF CLEANER DPF Cleaner je vysokovýkonný čistič filtra pevných častíc DPF/FAP v 300ml balení. DPF Cleaner je špeciálne naftové aditívum, ktoré sa používa ako pomoc pri regenerácii systému filtra pevných častíc. Použitie tohto prípravku je najekonomickejší spôsob čistenia a ochrany filtra pevných častíc! Produkt je vhodný pre všetky dieselové motory a je miešateľný so všetkými dieselovými palivami. Dynamax DPF Cleaner zaisťuje výkonné čistenie filtra (DPF/FAP) počas jazdy, zvyšuje teplotu výfukových plynov vo filtri pevných častíc pričom dochádza k spaľovaniu pevných častíc. Žiadna m..
14,90€ 9,90€
Cena bez DPH: 8,25€
DYNAMAX GASOLINE SYSTEM CLEAN & PROTECT 300ml
Dostupnosť: vypredané
  |  
aditíva


DYNAMAX GASOLINE SYSTEM CLEAN & PROTECT Gasoline system clean & protect v 300ml balení. Čistič a ochrana benzínového systému odstraňuje zvyšky nespáleného uhlíka, znečistenie spôsobené prevádzkou v celom palivovom systéme, od nádrže až po spaľovací priestor. Odstraňuje zalepenie v karburátorových a vstrekovacích tryskách. Ďalej odbúrava usadenú hrdzu v systéme a karbonizáciu v spaľovacom priestore. Viaže na seba vlhkosť a skondenzovanú vodu v palive. Vhodný aj počas studených štartov v zimnom období. Vlastnosti a použitie DYNAMAX GASOLINE SYSTEM CLEAN & PROTECT P..
14,90€ 9,90€
Cena bez DPH: 8,25€
DYNAMAX RADIATOR STOP LEAK 300ml
Dostupnosť: vypredané
  |  
servisné prostriedky


DYNAMAX RADIATOR STOP LEAK Radiator stop leak v 300ml balení. Utesňovač chladiča je prípravok na utesnenie chladiacej sústavy ktorý spoľahlivo utesňuje chladiče a výmenníky tepla, netesné vodné čerpadlá a ventily. Funguje na báze jemných a plochých keramických platničiek. Ak je v chladiacom systéme netesnosť, v systéme vzniká podtlak, pomocou ktorého si keramické platničky veľmi ľahko nájdu cestu k danej netesnosti a postupne sa veľmi jemne "zarezávajú" do materiálu až do úplného zacelenia netesnosti. Vlastnosti a použitie DYNAMAX RADIATOR STOP LEAK Pridajte priamo do chladiacej kvapa..
14,90€ 9,90€
Cena bez DPH: 8,25€
DYNAMAX RADIATOR SYSTEM CLEANER 300ml
Dostupnosť: vypredané
  |  
servisné prostriedky


DYNAMAX RADIATOR SYSTEM CLEANER Radiator system cleaner v 300ml balení. Čistič chladiaceho systému ktorý dokonale odstraňuje všetky usadeniny z celého chladiaceho systému, termostatu a vodného čerpadla. Odstraňuje vodný kameň a hrdzu a to na molekulárnej úrovni. Odstraňuje tiež všetky alkalické sedimenty, predlžuje životnosť chladiaceho systému a zabraňuje korózii. Vlastnosti a použitie DYNAMAX RADIATOR SYSTEM CLEANER Pridajte priamo do chladiacej kvapaliny. Radiator system cleaner je vhodný pre všetky vodou chladené chladiace systémy. Prípravok pridajte do chladiacej kvapaliny pred v..
14,90€ 9,90€
Cena bez DPH: 8,25€
DYNAMAX VALVE & INJECTOR CLEANER 300ml
Dostupnosť: vypredané
  |  
aditíva


DYNAMAX VALVE & INJECTOR CLEANER Valve & injector cleaner v 300ml balení. Čistič ventilov a vstrekovania odstraňuje znečistenie spôsobené prevádzkou v celom palivovom systéme, od nádrže až po spaľovací priestor. Odstraňuje zalepenie v karburátorových a vstrekovacích tryskách. Optimalizuje spotrebu paliva a emisie výfukových plynov. Dynamax valve & injector cleaner maže a chráni vrchné časti valcov. Vlastnosti a použitie DYNAMAX VALVE & INJECTOR CLEANER Pridajte priamo do palivovej nádrže. Valve & injector cleaner je odporúčaný pre všetky benzínové motory, dopo..
14,90€ 9,90€
Cena bez DPH: 8,25€
DYNAMAX ATF SYSTEM CLEAN 300ml
Dostupnosť: vypredané
  |  
aditíva


DYNAMAX ATF SYSTEM CLEAN 300ml DYNAMAX ČISTIČ ATF SYSTÉMU 300ML *  Odstraňuje znečistenie a usadeniny z prevodovky *  Zaisťuje hladké radenie      Vysoko výkonný čistič pre automatické prevodovky s, alebo bez meniča krútiaceho momentu vhodný pre všetky typy 4 - 8 rýchlostných prevodoviek. Odstraňuje prevádzkou spôsobené znečistenia a usadeniny, chráni pred koróziou a predčasným opotrebovaním.  Ďalšie produkty značky DYNAMAX ..
9,90€
Cena bez DPH: 8,25€
DYNAMAX autošampón 1L
Dostupnosť: vypredané
  |  
čistiace prostriedky


Balenie: 500 ml DYNAMAX autošampón je vysoko koncentrovaný pH neutrálny autošampón s bohatým penovým efektom. Čistí, odmasťuje a nezanecháva žiadne zvyšky. Je zvlášť šetrný k laku a plastovým častiam auta, ľahko oplachovateľný a odolný voči tvrdej vode. Zanecháva vysoký lesk. Určený najmä na ručné umývanie, ktoré predlžuje životnosť autolakov. Návod na použitie: Riedenie 1:200, 100ml autošampónu dokonale rozmiešať v 5 l vody, vytvoriť bohatú penu. Naniesť špongiou na znečistený povrch a potom opláchnuť čistou vodou. Všetky ďalšie produkty v novom balení značky DYNAMAX ​​ ..
2,80€
Cena bez DPH: 2,33€
DYNAMAX autošampón s voskom 1L
Dostupnosť: vypredané
  |  
čistiace prostriedky


Balenie: 500 ml DYNAMAX autošampón s voskom, s vysoko leštiacim účinkom s obsahom ochranných voskov vhodný na každý typ autolaku vrátane metalízy. Prostriedok je jemný k laku, rýchlo oplachovateľný a schnúci, ktorý zanecháva povrch čistý so zvlášť vysokým leskom. Návod na použitie: Riedenie 1:100, 50ml autošampónu dokonale rozmiešať v 5 l vody, vytvoriť bohatú penu. Naniesť špongiou na znečistený povrch a potom opláchnuť čistou vodou. Všetky ďalšie produkty v novom balení značky DYNAMAX ​​ ..
4,20€
Cena bez DPH: 3,50€
DYNAMAX benzin aditiv plus 500ml
Dostupnosť: vypredané
  |  
aditíva


Balenie: 500 ml  DYNAMAX benzín aditiv plus je prísada do benzínu, určená pre zimné obdobie. Zamedzuje usadzovaniu vody, obsiahnutej v benzínoch a tvorbe mikrokryštálov ľadu. Prísada je použiteľná i pre motory s katalyzátorom výfukových plynov. Dávkuje sa v pomere 1:100 (100 ml na každých 10 l benzínu) a to najlepšie pred začiatkom zimnej sezóny a ďalej v jej priebehu. Všetky ďalšie produkty v novom balení značky DYNAMAX ​ ..
6,00€
Cena bez DPH: 5,00€
DYNAMAX BENZIN PLUS 10W-40 1L
Dostupnosť: vypredané
  |  
motorový olej


Balenie: 1L Viskozita:  10W-40 Motor:  benzínové, dieselové Špecifikácia: ACEA A3/B4, API SL/CF Schválenia: VW 505.00 MB 229.1 DYNAMAX BENZÍN PLUS je vhodný pre benzínové aj naftové motory, pre ktoré sú vhodné minerálne oleje. Syntetická báza oleja zlepšuje mazanie motora v záťažových podmienkach, zároveň zachováva výborné vlastnosti oleja. Je vhodný na celoročné používanie. Má vyhovujúce v lastnosti pri nízkych teplotách v zimnom období a tiež pri vysokých teplotách v letnom období. DYNAMAX BENZÍN PLUS sa používa na mazanie preplňovaných aj nepreplňovaných ..
4,60€
Cena bez DPH: 3,83€
DYNAMAX BENZIN PLUS 10W-40 4L
Dostupnosť: vypredané
  |  
motorový olej


Balenie: 4L Viskozita:  10W-40 Motor:  benzínové, dieselové Špecifikácia: ACEA A3/B4, API SL/CF Schválenia: VW 505.00 MB 229.1 DYNAMAX BENZÍN PLUS je vhodný pre benzínové aj naftové motory, pre ktoré sú vhodné minerálne oleje. Syntetická báza oleja zlepšuje mazanie motora v záťažových podmienkach, zároveň zachováva výborné vlastnosti oleja. Je vhodný na celoročné používanie. Má vyhovujúce v lastnosti pri nízkych teplotách v zimnom období a tiež pri vysokých teplotách v letnom období. DYNAMAX BENZÍN PLUS sa používa na mazanie preplňovaných aj nepreplňova..
18,10€
Cena bez DPH: 15,08€
Motorové oleje a filtre - 123-olej © 2019