GARANCIA BEZPEČNÉHO NÁKUPU

Garancia bezpečného nákupu

Náš internetový obchod v spojení s referenciami našich zákazníkov, pravidelných odberateľov a našej kamennej predajne je garantom bezpečného nákupu.

Bezpečný nákup

Overené zákazníkmi je služba Heureka.sk, prípadne Najnákup.sk, ktorá zabezpečuje nezávislé hodnotenie obchodov iba od reálnych zákazníkov a tým dáva nakupujúcim informáciu o tom, ako kvalitné sú služby daného obchodu.

Overené zákazníkmi sa pýta naozaj len zákazníkov, ktorí v obchode nakúpili. Vykonáva to zaslaním dotazníka 10 dní po vykonaní nákupu. Cieľom je získať objektívny a overený názor na kvalitu obchodu, ktorý dá vyniknúť kvalite a minimalizuje falošné hodnotenia.

Recenziu na obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe v obchode.

Predaju olejov, mazív, náhradných dielov a príslušenstva sa venujeme už viac ako 10 rokov, prevádzkujeme kamennú predajňu v Bratislave a niekoľko internetových obchodov pod značkou "123". Sme zakladateľom skupiny obchodov "123CREW", ktoré zaručujú a garantujú, už od roku 2009 tradíciu, záruku kvality, bezpečný nákup a 100% zákaznícky servis, preto sa na nás môžete s dôverou obrátiť.


Kontakt a info linka: 0908 123 103, pondelok-piatok 8:3o-16:3o


Doprava tovaru a dodacie podmienkyKamkoľvek na Slovensku objednávky do hodnoty 49€ doručí kuriér za cenu 3,90€, - Bližšie info o doprave zdarma pri objednávke nad 49€.
Osobné vyzvihnutie objednávokSte z Bratislavy, potrebujete tovar čo najskôr a máme ho na sklade - Info kde nájdete výdajné miesto a podrobný video doprovod až k nám.


123-olej na facebookuAktuálne ponuky, nové produkty a služby - dozviete sa to vždy medzi prvými.
123-olej na google plusPridajte sa k nám na Google+ - podporte nás a naše produkty a služby.
123-olej na you tubeSledujte náš video kanál - informácie o nových baleniach, produktoch a službách.
123-olej v Českej repiblikePredaj v Českej republike - motorové oleje a filtre, auto moto príslušenstvo.
V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

qq
Brand4
Brand
Brand2
xx
Brand6
Brand7
Brand5
ww
Brand3
Brand1
bosch